TS19BF23IET.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TS19BF23IET.
| Immagine |
| Package/Case | HC-49/US | HC-49/US | HC-49/US | HC-49/US | HC-49/US |
| Series | ATSSMTS | ATSSMTS | ATSSMTS | ATSSMTS | ATSSMTS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal |
| Frequency | 19.6608 MHz | 19.6608 MHz | 19.6608 MHz | 19.6608 MHz | 19.6608 MHz |
| FrequencyStability | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm |
| FrequencyTolerance | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm |
| LoadCapacitance | 20pF | 20pF | 20pF | 20pF | 20pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 40 Ohms | 40 Ohms | 40 Ohms | 40 Ohms | 40 Ohms |
| OperatingMode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.437 L x 0.190 W (11.10mm x 4.83mm) | 0.437 L x 0.190 W (11.10mm x 4.83mm) | 0.437 L x 0.190 W (11.10mm x 4.83mm) | 0.437 L x 0.190 W (11.10mm x 4.83mm) | 0.437 L x 0.190 W (11.10mm x 4.83mm) |