Aker Technology USA TX32-33015S-26.000-CT
Numero parte
TX32-33015S-26.000-CT
Produttore
Aker Technology USA
Categoria:
Oszillatoren
Imballaggio
4-SMD, No Lead
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.TX32-33015S-26.000-CT.pdf
Descrizione
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order TX32-33015S-26.000-CT on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the TX32-33015S-26.000-CT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TX32-33015S-26.000-CT?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series TX32 TX32 TX32 TX32 TX32
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type TCXO TCXO TCXO TCXO TCXO
Frequency 26 MHz 26 MHz 26 MHz 26 MHz 26 MHz
Function - - - - -
Output Clipped Sine Wave Clipped Sine Wave Clipped Sine Wave Clipped Sine Wave Clipped Sine Wave
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±1.5ppm ±1.5ppm ±1.5ppm ±1.5ppm ±1.5ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 2.5mA 2.5mA 2.5mA 2.5mA 2.5mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)