Riedon UB15-10KF1
Numero parte
UB15-10KF1
Produttore
Riedon
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.UB15-10KF1.pdf
Descrizione
RES 10K OHM 1% 15W AXIAL