Nichicon UST1A220MDD1TE
Numero parte
UST1A220MDD1TE
Produttore
Nichicon
Categoria:
Aluminium-Elektrolytkondensatoren
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.UST1A220MDD1TE.pdf
Descrizione
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL