V10E20AUTO.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V10E20AUTO.
| Immagine |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V |
| MaximumDCVolts | 26 V | 26 V | 26 V | 26 V | 26 V |
| VaristorVoltage(Min) | 29.7 V | 29.7 V | 29.7 V | 29.7 V | 29.7 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 33 V | 33 V | 33 V | 33 V | 33 V |
| VaristorVoltage(Max) | 36.3 V | 36.3 V | 36.3 V | 36.3 V | 36.3 V |