V10E320AUTO.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V10E320AUTO.
| MaximumACVolts | 320 V | 320 V | 320 V | 320 V | 320 V |
| MaximumDCVolts | 420 V | 420 V | 420 V | 420 V | 420 V |
| VaristorVoltage(Min) | 459 V | 459 V | 459 V | 459 V | 459 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 510 V | 510 V | 510 V | 510 V | 510 V |
| VaristorVoltage(Max) | 561 V | 561 V | 561 V | 561 V | 561 V |
| Current-Surge | 3.5 kA | 3.5 kA | 3.5 kA | 3.5 kA | 3.5 kA |
| Energy | 80J | 80J | 80J | 80J | 80J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 170 pF @ 1 MHz | 170 pF @ 1 MHz | 170 pF @ 1 MHz | 170 pF @ 1 MHz | 170 pF @ 1 MHz |