V10P14PL1T7.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V10P14PL1T7.
| Immagine |
| Series | LV UltraMOV™ | LV UltraMOV™ | LV UltraMOV™ | LV UltraMOV™ | LV UltraMOV™ |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 14 V | 14 V | 14 V | 14 V | 14 V |
| MaximumDCVolts | 18 V | 18 V | 18 V | 18 V | 18 V |
| VaristorVoltage(Min) | 19.8 V | 19.8 V | 19.8 V | 19.8 V | 19.8 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 22 V | 22 V | 22 V | 22 V | 22 V |
| VaristorVoltage(Max) | 24.2 V | 24.2 V | 24.2 V | 24.2 V | 24.2 V |
| Current-Surge | 2 kA | 2 kA | 2 kA | 2 kA | 2 kA |
| Energy | 20J | 20J | 20J | 20J | 20J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 4650 pF @ 1 MHz | 4650 pF @ 1 MHz | 4650 pF @ 1 MHz | 4650 pF @ 1 MHz | 4650 pF @ 1 MHz |