V14E230PL2B7.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V14E230PL2B7.
| Immagine |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | UltraMOV™ | UltraMOV™ | UltraMOV™ | UltraMOV™ | UltraMOV™ |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 230 V | 230 V | 230 V | 230 V | 230 V |
| MaximumDCVolts | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |
| VaristorVoltage(Min) | 324 V | 324 V | 324 V | 324 V | 324 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 360 V | 360 V | 360 V | 360 V | 360 V |
| VaristorVoltage(Max) | 396 V | 396 V | 396 V | 396 V | 396 V |
| Current-Surge | 6 kA | 6 kA | 6 kA | 6 kA | 6 kA |
| Energy | 80J | 80J | 80J | 80J | 80J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 550 pF @ 1 MHz | 550 pF @ 1 MHz | 550 pF @ 1 MHz | 550 pF @ 1 MHz | 550 pF @ 1 MHz |