Littelfuse Inc. V680LS100BPX2855
Numero parte
V680LS100BPX2855
Produttore
Littelfuse Inc.
Categoria:
TVS - Varistoren, MOVs
Imballaggio
Scheda tecnica
V680LS100BPX2855.pdf
Descrizione
VARISTOR 1.06KV 6.5KA DISC 20MM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order V680LS100BPX2855 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the V680LS100BPX2855 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of V680LS100BPX2855?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series LS LS LS LS LS
ProductStatus Active Active Active Active Active
MaximumACVolts 680 V 680 V 680 V 680 V 680 V
MaximumDCVolts 875 V 875 V 875 V 875 V 875 V
VaristorVoltage(Min) 990 V 990 V 990 V 990 V 990 V
VaristorVoltage(Typ) 1.06 kV 1.06 kV 1.06 kV 1.06 kV 1.06 kV
VaristorVoltage(Max) 1.13 kV 1.13 kV 1.13 kV 1.13 kV 1.13 kV
Current-Surge 6.5 kA 6.5 kA 6.5 kA 6.5 kA 6.5 kA
Energy 260J 260J 260J 260J 260J
NumberofCircuits 1 1 1 1 1
Capacitance@Frequency 380 pF @ 1 MHz 380 pF @ 1 MHz 380 pF @ 1 MHz 380 pF @ 1 MHz 380 pF @ 1 MHz