Littelfuse Inc. V680LT100CP
Numero parte
V680LT100CP
Produttore
Littelfuse Inc.
Categoria:
TVS - Varistoren, MOVs
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.V680LT100CP.pdf
Descrizione
VARISTOR 1.06KV 10KA DISC 20MM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order V680LT100CP on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the V680LT100CP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of V680LT100CP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V680LT100CP.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series C-III C-III C-III C-III C-III
ProductStatus Active Active Active Active Active
MaximumACVolts 680 V 680 V 680 V 680 V 680 V
MaximumDCVolts - - - - -
VaristorVoltage(Min) 990 V 990 V 990 V 990 V 990 V
VaristorVoltage(Typ) 1.06 kV 1.06 kV 1.06 kV 1.06 kV 1.06 kV
VaristorVoltage(Max) 1.13 kV 1.13 kV 1.13 kV 1.13 kV 1.13 kV
Current-Surge 10 kA 10 kA 10 kA 10 kA 10 kA
Energy 520J 520J 520J 520J 520J
NumberofCircuits 1 1 1 1 1
Capacitance@Frequency 120 pF @ 1 MHz 120 pF @ 1 MHz 120 pF @ 1 MHz 120 pF @ 1 MHz 120 pF @ 1 MHz