Vishay Semiconductor Opto Division VEMT2003X01
Numero parte
VEMT2003X01
Produttore
Vishay Semiconductor Opto Division
Categoria:
Optische Sensoren – Fototransistoren
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.VEMT2003X01.pdf
Descrizione
PHOTOTRANSISTOR 790 TO 970 NM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order VEMT2003X01 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the VEMT2003X01 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VEMT2003X01?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of VEMT2003X01.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-CollectorEmitterBreakdown(Max) 20 V 20 V 20 V 20 V 20 V
Current-Collector(Ic)(Max) 50 mA 50 mA 50 mA 50 mA 50 mA
Current-Dark(Id)(Max) 1 nA 1 nA 1 nA 1 nA 1 nA
Wavelength 860nm 860nm 860nm 860nm 860nm
ViewingAngle 70° 70° 70° 70° 70°
Power-Max 100 mW 100 mW 100 mW 100 mW 100 mW