TDK Corporation VLF403210MT-150M-CA
Numero parte
VLF403210MT-150M-CA
Produttore
TDK Corporation
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.VLF403210MT-150M-CA.pdf
Descrizione
FIXED IND 15UH 830MA 490MOHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order VLF403210MT-150M-CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the VLF403210MT-150M-CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VLF403210MT-150M-CA?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series VLF-M-CA VLF-M-CA VLF-M-CA VLF-M-CA VLF-M-CA
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 830 mA 830 mA 830 mA 830 mA 830 mA
Current-Saturation(Isat) 590mA 590mA 590mA 590mA 590mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 490mOhm Max 490mOhm Max 490mOhm Max 490mOhm Max 490mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz