TDK Corporation VLF504012MT-1R0N-CA
Numero parte
VLF504012MT-1R0N-CA
Produttore
TDK Corporation
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.VLF504012MT-1R0N-CA.pdf
Descrizione
FIXED IND 1UH 3.19A 38 MOHM SMD