TDK Corporation VLS5045EX-150M
Numero parte
VLS5045EX-150M
Produttore
TDK Corporation
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
VLS5045EX-150M.pdf
Descrizione
FIXED IND 15UH 1.9A 143 MOHM SMD