VOF-S25B-48-PB.pdf
| Immagine |
| Produttore | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. |
| Package/Case | 6-DIP Module | 6-DIP Module | 6-DIP Module | 6-DIP Module | 6-DIP Module |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | VOF-S25B (25W) | VOF-S25B (25W) | VOF-S25B (25W) | VOF-S25B (25W) | VOF-S25B (25W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Open Frame | Open Frame | Open Frame | Open Frame | Open Frame |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Voltage-Output1 | 48V | 48V | 48V | 48V | 48V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 520mA | 520mA | 520mA | 520mA | 520mA |
| Power(Watts) | 25 W | 25 W | 25 W | 25 W | 25 W |
| Efficiency | 87% | 87% | 87% | 87% | 87% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 2.00 L x 1.10 W x 0.98 H (50.8mm x 27.9mm x 24.9mm) | 2.00 L x 1.10 W x 0.98 H (50.8mm x 27.9mm x 24.9mm) | 2.00 L x 1.10 W x 0.98 H (50.8mm x 27.9mm x 24.9mm) | 2.00 L x 1.10 W x 0.98 H (50.8mm x 27.9mm x 24.9mm) | 2.00 L x 1.10 W x 0.98 H (50.8mm x 27.9mm x 24.9mm) |