VSP12010GPIB.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of VSP12010GPIB.
| Immagine |
| Produttore | B&K Precision | B&K Precision | B&K Precision | B&K Precision | B&K Precision |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | VSP | VSP | VSP | VSP | VSP |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Voltage-Supply | 95 ~ 264VAC | 95 ~ 264VAC | 95 ~ 264VAC | 95 ~ 264VAC | 95 ~ 264VAC |
| Voltage-Output | 0 ~ 120VAC | 0 ~ 120VAC | 0 ~ 120VAC | 0 ~ 120VAC | 0 ~ 120VAC |
| Current-Output | 0 ~ 10A | 0 ~ 10A | 0 ~ 10A | 0 ~ 10A | 0 ~ 10A |
| DisplayType | LED | LED | LED | LED | LED |
| NumberofCharacters | 3 (2) | 3 (2) | 3 (2) | 3 (2) | 3 (2) |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Size/Dimension | 18.000 L x 19.000 W x 1.750 H (457.20mm x 482.60mm x 44.45mm) | 18.000 L x 19.000 W x 1.750 H (457.20mm x 482.60mm x 44.45mm) | 18.000 L x 19.000 W x 1.750 H (457.20mm x 482.60mm x 44.45mm) | 18.000 L x 19.000 W x 1.750 H (457.20mm x 482.60mm x 44.45mm) | 18.000 L x 19.000 W x 1.750 H (457.20mm x 482.60mm x 44.45mm) |