Ohmite WHE560FET
Numero parte
WHE560FET
Produttore
Ohmite
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.WHE560FET.pdf
Descrizione
RES 560 OHM 1% 5W AXIAL