Walsin Technology Corporation WLCW1005CFC4N8TB
Numero parte
WLCW1005CFC4N8TB
Produttore
Walsin Technology Corporation
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
0402 (1005 Metric)
Scheda tecnica
WLCW1005CFC4N8TB.pdf
Descrizione
INDUCTOR WIRE WOUND 4.8NH 0402
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order WLCW1005CFC4N8TB on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1005CFC4N8TB price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1005CFC4N8TB?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CW CW CW CW CW
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 4.8 nH 4.8 nH 4.8 nH 4.8 nH 4.8 nH
Tolerance ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH
CurrentRating(Amps) 750 mA 750 mA 750 mA 750 mA 750 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 70mOhm Max 70mOhm Max 70mOhm Max 70mOhm Max 70mOhm Max
Q@Freq 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 8GHz 8GHz 8GHz 8GHz 8GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz