Torex Semiconductor Ltd XC9141E45CER-G
Numero parte
XC9141E45CER-G
Imballaggio
6-UFDFN Exposed Pad
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.XC9141E45CER-G.pdf
Descrizione
0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C
Product details
1. How to order XC9141E45CER-G on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the XC9141E45CER-G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XC9141E45CER-G?
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 0.65V 0.65V 0.65V 0.65V 0.65V
Voltage-Input(Max) 6V 6V 6V 6V 6V
Voltage-Output(Min/Fixed) 4.5V 4.5V 4.5V 4.5V 4.5V
Voltage-Output(Max) - - - - -
Current-Output 500mA 500mA 500mA 500mA 500mA
Frequency-Switching 1.2MHz 1.2MHz 1.2MHz 1.2MHz 1.2MHz