COILCRAFT XFL2010-381MEC
Numero parte
XFL2010-381MEC
Produttore
COILCRAFT
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
XFL2010-381MEC.pdf
Descrizione
FIXED INDUCTOR 0.38UH SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order XFL2010-381MEC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the XFL2010-381MEC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XFL2010-381MEC?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series XFL2010 XFL2010 XFL2010 XFL2010 XFL2010
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 380 nH 380 nH 380 nH 380 nH 380 nH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 2.1 A 2.1 A 2.1 A 2.1 A 2.1 A
Current-Saturation(Isat) 3.05A 3.05A 3.05A 3.05A 3.05A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 33mOhm Max 33mOhm Max 33mOhm Max 33mOhm Max 33mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 280MHz 280MHz 280MHz 280MHz 280MHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz