COILCRAFT XGL4025-152MEC
Numero parte
XGL4025-152MEC
Produttore
COILCRAFT
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
1616 (4040 Metric)
Scheda tecnica
XGL4025-152MEC.pdf
Descrizione
FIXED INDUCTOR 1.5UH SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order XGL4025-152MEC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the XGL4025-152MEC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XGL4025-152MEC?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series XGL4025 XGL4025 XGL4025 XGL4025 XGL4025
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Molded Molded Molded Molded Molded
Material-Core Metal Composite Metal Composite Metal Composite Metal Composite Metal Composite
Inductance 1.5 µH 1.5 µH 1.5 µH 1.5 µH 1.5 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 11 A 11 A 11 A 11 A 11 A
Current-Saturation(Isat) 7.6A 7.6A 7.6A 7.6A 7.6A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 12mOhm Max 12mOhm Max 12mOhm Max 12mOhm Max 12mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 49MHz 49MHz 49MHz 49MHz 49MHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz