Renesas Electronics America Inc XLL735266.000000X
Numero parte
XLL735266.000000X
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.XLL735266.000000X.pdf
Descrizione
XTAL OSC XO 266.0000MHZ LVDS SMD
Product details
1. How to order XLL735266.000000X on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the XLL735266.000000X price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XLL735266.000000X?
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Frequency 266 MHz 266 MHz 266 MHz 266 MHz 266 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 100mA 100mA 100mA 100mA 100mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm)