Renesas Electronics America Inc XLL735C50.000000I
Numero parte
XLL735C50.000000I
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.XLL735C50.000000I.pdf
Descrizione
XTAL OSC XO 1.2500GHZ LVDS SMD
Product details
1. How to order XLL735C50.000000I on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the XLL735C50.000000I price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XLL735C50.000000I?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series XL XL XL XL XL
Frequency 1.25 GHz 1.25 GHz 1.25 GHz 1.25 GHz 1.25 GHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 100mA 100mA 100mA 100mA 100mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)