Amphenol Anytek YK6012703000G
Numero parte
YK6012703000G
Produttore
Amphenol Anytek
Categoria:
Klemmenblöcke – Barriereblöcke
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.YK6012703000G.pdf
Descrizione
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order YK6012703000G on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the YK6012703000G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of YK6012703000G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of YK6012703000G.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Amphenol Anytek Amphenol Anytek Amphenol Anytek Amphenol Anytek Amphenol Anytek
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series YK601 YK601 YK601 YK601 YK601
ProductStatus Active Active Active Active Active
TerminalBlockType Barrier Block Barrier Block Barrier Block Barrier Block Barrier Block
NumberofCircuits 27 27 27 27 27
NumberofWireEntries 27 27 27 27 27
Pitch 0.394 (10.00mm) 0.394 (10.00mm) 0.394 (10.00mm) 0.394 (10.00mm) 0.394 (10.00mm)
NumberofRows 1 1 1 1 1
CurrentRating(Amps) 20A 20A 20A 20A 20A
VoltageRating 300V 300V 300V 300V 300V