Z8F082APB020EC.pdf
| Immagine |
| Produttore | Zilog | Zilog | Zilog | Zilog | Zilog |
| Package/Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) | 8-DIP (0.300", 7.62mm) | 8-DIP (0.300", 7.62mm) | 8-DIP (0.300", 7.62mm) | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | Encore!® XP® | Encore!® XP® | Encore!® XP® | Encore!® XP® | Encore!® XP® |
| ProductStatus | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| CoreProcessor | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz |