Littelfuse Inc. 0506015.MXP
Numero parte
0506015.MXP
Produttore
Littelfuse Inc.
Categoria:
Sicherungen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.0506015.MXP.pdf
Descrizione
FUSE CERAMIC 15A 600VDC 3AB 3AG
Product details
1. How to order 0506015.MXP on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 0506015.MXP price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 0506015.MXP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0506015.MXP.
Immagine 0506015.MXP 0506016.MXP 0506020.MXP 0506015.MXEP 0506016.MXEP
Numero parte 0506015.MXP 0506016.MXP 0506020.MXP 0506015.MXEP 0506016.MXEP
Produttore Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 506 506 506 506 506
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Holder Holder Holder Holder Holder
CurrentRating(Amps) 15 A 15 A 15 A 15 A 15 A
VoltageRating-AC - - - - -
VoltageRating-DC 600 V 600 V 600 V 600 V 600 V
ResponseTime Fast Blow Fast Blow Fast Blow Fast Blow Fast Blow
MeltingI²t 10kA 10kA 10kA 10kA 10kA
ApprovalAgency 61 61 61 61 61
OperatingTemperature CE, cURus CE, cURus CE, cURus CE, cURus CE, cURus
Color -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C