Littelfuse Inc. 0MIN010.TPGLOA
Numero parte
0MIN010.TPGLOA
Produttore
Littelfuse Inc.
Categoria:
Sicherungen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.0MIN010.TPGLOA.pdf
Descrizione
FUSE AUTO 10A 12VDC BLADE MINI
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 0MIN010.TPGLOA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 0MIN010.TPGLOA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 0MIN010.TPGLOA?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine 0MIN010.TPGLOA 0MIN015.TPGLOA 0MIN020.TPGLOA 0MIN025.TPGLOA 0MIN030.TPGLOA
Numero parte 0MIN010.TPGLOA 0MIN015.TPGLOA 0MIN020.TPGLOA 0MIN025.TPGLOA 0MIN030.TPGLOA
Produttore Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series MINI® Smart Glow MINI® Smart Glow MINI® Smart Glow MINI® Smart Glow MINI® Smart Glow
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MountingType Holder Holder Holder Holder Holder
FuseType Automotive Automotive Automotive Automotive Automotive
CurrentRating(Amps) 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A
VoltageRating-AC - - - - -
VoltageRating-DC 12 V 12 V 12 V 12 V 12 V
ResponseTime - - - - -
MeltingI²t 1kA 1kA 1kA 1kA 1kA
ApprovalAgency - - - - -
OperatingTemperature - - - - -
Color -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C