Qualtek 22-EH290C-C
Numero parte
22-EH290C-C
Produttore
Qualtek
Categoria:
Kabelbinder und Kabelbinder
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.22-EH290C-C.pdf
Descrizione
CBL TIE LOCKING SIL 500LB 11.42
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 22-EH290C-C on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 22-EH290C-C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 22-EH290C-C?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 22-EH290C-C.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine 22-EH290A-C 22-EH290B-C 22-EH290C-C 22-EH290D-C 22-EH360A-C
Numero parte 22-EH290A-C 22-EH290B-C 22-EH290C-C 22-EH290D-C 22-EH360A-C
Produttore Qualtek Qualtek Qualtek Qualtek Qualtek
Packaging 100 per Pkg 100 per Pkg 100 per Pkg 100 per Pkg 100 per Pkg
Series 22 22 22 22 22
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Length-Approximate 11.5 11.5 11.5 11.5 11.5
BundleDiameter 3.57 (90.60mm) 3.57 (90.60mm) 3.57 (90.60mm) 3.57 (90.60mm) 3.57 (90.60mm)
Width 0.472 (12.00mm) 0.472 (12.00mm) 0.472 (12.00mm) 0.472 (12.00mm) 0.472 (12.00mm)
Length-Actual 0.951' (290.00mm, 11.42) 0.951' (290.00mm, 11.42) 0.951' (290.00mm, 11.42) 0.951' (290.00mm, 11.42) 0.951' (290.00mm, 11.42)