NTE Electronics, Inc 25-E1500-04
Numero parte
25-E1500-04
Produttore
NTE Electronics, Inc
Categoria:
Klemmenblöcke – Stiftleisten, Stecker und Buchsen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.25-E1500-04.pdf
Descrizione
TERMINAL BLOCK EUROSTYLE
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 25-E1500-04 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 25-E1500-04 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 25-E1500-04?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 25-E1500-04.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine 25-E1500-11 25-E1500-12 25-E1500-10 25-E1500-04 25-E1500-05
Numero parte 25-E1500-11 25-E1500-12 25-E1500-10 25-E1500-04 25-E1500-05
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series 25-E1500 25-E1500 25-E1500 25-E1500 25-E1500
ProductStatus Active Active Active Active Active
NumberofPositions 4 4 4 4 4
PositionsPerLevel 4 4 4 4 4
NumberofLevels 1 1 1 1 1
Pitch 0.197 (5.00mm) 0.197 (5.00mm) 0.197 (5.00mm) 0.197 (5.00mm) 0.197 (5.00mm)
HeaderOrientation Vertical Vertical Vertical Vertical Vertical
PlugWireEntry - - - - -
TerminationStyle Solder Solder Solder Solder Solder
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Current-IEC - - - - -
Voltage-IEC - - - - -
Current-UL 7 A 7 A 7 A 7 A 7 A
Voltage-UL 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V