Bourns Inc. 3224G-1-502E
Numero parte
3224G-1-502E
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Trimmpotentiometer
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.3224G-1-502E.pdf
Descrizione
TRIMMER 5K OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 3224G-1-502E on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 3224G-1-502E price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3224G-1-502E?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3224G-1-502E.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine 3224J-1-203E 3224G-1-502E 3224J-1-103E 3224J-1-102E 3224J-1-502E
Numero parte 3224J-1-203E 3224G-1-502E 3224J-1-103E 3224J-1-102E 3224J-1-502E
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 5 kOhms 5 kOhms 5 kOhms 5 kOhms 5 kOhms
Power(Watts) 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C