Bourns Inc. 3290W-1-503
Numero parte
3290W-1-503
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Trimmpotentiometer
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.3290W-1-503.pdf
Descrizione
TRIMMER 50K OHM 1W PC PIN TOP
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 3290W-1-503 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 3290W-1-503 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3290W-1-503?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3290W-1-503.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine 3290W-1-103 3290W-1-503 3290W-1-501 3290W-1-201 3290H-1-500
Numero parte 3290W-1-103 3290W-1-503 3290W-1-501 3290W-1-201 3290H-1-500
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 50 kOhms 50 kOhms 50 kOhms 50 kOhms 50 kOhms
Power(Watts) 1W 1W 1W 1W 1W
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
TemperatureCoefficient ±50ppm/°C ±50ppm/°C ±50ppm/°C ±50ppm/°C ±50ppm/°C