Altech Corporation 35NZ02GL
Numero parte
35NZ02GL
Produttore
Altech Corporation
Categoria:
Elektrische Sicherungen, Spezialsicherungen
Imballaggio
Cartridge, Non-Standard
Scheda tecnica
35NZ02GL.pdf
Descrizione
FUSE CARTRIDGE 35A 380VAC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 35NZ02GL on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 35NZ02GL price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 35NZ02GL?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 35NZ02GL.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 35NZ02GL pin diagram, 35NZ02GL datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine 2NZ01GL 20NZ02GL 25NZ02GL 35NZ02GL 2NZ01SC
Numero parte 2NZ01GL 20NZ02GL 25NZ02GL 35NZ02GL 2NZ01SC
Packaging - - - - -
Series NZ0 NZ0 NZ0 NZ0 NZ0
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Holder Holder Holder Holder Holder
FuseType Cartridge Cartridge Cartridge Cartridge Cartridge
CurrentRating(Amps) 35A 35A 35A 35A 35A
VoltageRating-AC 380 V 380 V 380 V 380 V 380 V