TT Electronics/BI 36KR10KLF
Numero parte
36KR10KLF
Produttore
TT Electronics/BI
Categoria:
Trimmpotentiometer
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.36KR10KLF.pdf
Descrizione
TRIMMER 10K OHM 0.3W PC PIN SIDE
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 36KR10KLF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 36KR10KLF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 36KR10KLF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 36KR10KLF.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 36KR10KLF pin diagram, 36KR10KLF datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine 36PR100KLF 36WR10KLF 36KR100KLF 36KR100LF 36KR10KLF
Numero parte 36PR100KLF 36WR10KLF 36KR100KLF 36KR100LF 36KR10KLF
Produttore TT Electronics/BI TT Electronics/BI TT Electronics/BI TT Electronics/BI TT Electronics/BI
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 36 36 36 36 36
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 10 kOhms 10 kOhms 10 kOhms 10 kOhms 10 kOhms
Power(Watts) 0.3W, 3/10W 0.3W, 3/10W 0.3W, 3/10W 0.3W, 3/10W 0.3W, 3/10W
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
TemperatureCoefficient ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C