Cornell Dubilier Electronics (CDE) 716P22356L-159
Numero parte
716P22356L-159
Produttore
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Categoria:
Folienkondensatoren
Imballaggio
Radial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.716P22356L-159.pdf
Descrizione
CAP FILM 0.022UF 5% 600VDC RAD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 716P22356L-159 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 716P22356L-159 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 716P22356L-159?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine CP-OD716-0047-600V 716P47351NA3 716P22356L-159 716P10454LA3 716P39356KB3
Numero parte CP-OD716-0047-600V 716P47351NA3 716P22356L-159 716P10454LA3 716P39356KB3
Package/Case Radial Radial Radial Radial Radial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Orange Drop® 716P Orange Drop® 716P Orange Drop® 716P Orange Drop® 716P Orange Drop® 716P
ProductStatus Active Active Active Active Active
Capacitance 0.022 µF 0.022 µF 0.022 µF 0.022 µF 0.022 µF
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
VoltageRating-AC 200V 200V 200V 200V 200V
VoltageRating-DC 600V 600V 600V 600V 600V
ESR(EquivalentSeriesResistance) - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 85°C -55°C ~ 85°C -55°C ~ 85°C -55°C ~ 85°C -55°C ~ 85°C