Abracon LLC ACM-31-601M-T
Numero parte
ACM-31-601M-T
Produttore
Abracon LLC
Categoria:
Gleichtaktdrosseln
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ACM-31-601M-T.pdf
Descrizione
CMC 260MA 2LN 600 OHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order ACM-31-601M-T on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the ACM-31-601M-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ACM-31-601M-T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ACM-31-601M-T.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine ACM-31-102M-T ACM-31-222M-T ACM-31-601M-T ACM-31-900M-T ACM-31-121M-T
Numero parte ACM-31-102M-T ACM-31-222M-T ACM-31-601M-T ACM-31-900M-T ACM-31-121M-T
Produttore Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC
Series ACM-31 ACM-31 ACM-31 ACM-31 ACM-31
ProductStatus Active Active Active Active Active
FilterType Signal Line Signal Line Signal Line Signal Line Signal Line
NumberofLines 2 2 2 2 2
Impedance@Frequency 600 Ohms @ 100 MHz 600 Ohms @ 100 MHz 600 Ohms @ 100 MHz 600 Ohms @ 100 MHz 600 Ohms @ 100 MHz
Inductance@Frequency - - - - -
CurrentRating(Max) 260mA 260mA 260mA 260mA 260mA
DCResistance(DCR)(Max) 800mOhm 800mOhm 800mOhm 800mOhm 800mOhm
VoltageRating-DC 50V 50V 50V 50V 50V
VoltageRating-AC - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Ratings - - - - -
ApprovalAgency - - - - -
Features - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.118 L x 0.063 W (3.00mm x 1.60mm) 0.118 L x 0.063 W (3.00mm x 1.60mm) 0.118 L x 0.063 W (3.00mm x 1.60mm) 0.118 L x 0.063 W (3.00mm x 1.60mm) 0.118 L x 0.063 W (3.00mm x 1.60mm)
Height(Max) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm) 0.079 (2.00mm)