Linear Technology ADSP-2191MBCA-140
Numero parte
ADSP-2191MBCA-140
Produttore
Linear Technology
Categoria:
Embedded – DSP (Digitale Signalprozessoren)
Imballaggio
Scheda tecnica
ADSP-2191MBCA-140.pdf
Descrizione
ADSP-2191 - DSP MICROCOMPUTER, 1
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order ADSP-2191MBCA-140 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the ADSP-2191MBCA-140 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ADSP-2191MBCA-140?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine ADSP-2191MBCA-140
Numero parte ADSP-2191MBCA-140
Produttore Linear Technology
Package/Case
Packaging Bulk
Series ADSP-21xx
ProductStatus Obsolete
Type Fixed Point
Interface Host Interface, SPI, SSP, UART
ClockRate 140MHz
Non-VolatileMemory External
On-ChipRAM 160kB
Voltage-I/O 3.00V, 3.30V
Voltage-Core 2.5V
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C (TA)