ITG Electronics, Inc. AF13A-220K
Numero parte
AF13A-220K
Produttore
ITG Electronics, Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AF13A-220K.pdf
Descrizione
FIXED IND 220NH 66A 0.17MOHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order AF13A-220K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AF13A-220K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AF13A-220K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AF13A-220K.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as AF13A-220K pin diagram, AF13A-220K datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine AF13A-120K AF13A-220K AF13A-90K AF13A-100K AF13A-150K
Numero parte AF13A-120K AF13A-220K AF13A-90K AF13A-100K AF13A-150K
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series AF13A AF13A AF13A AF13A AF13A
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 220 nH 220 nH 220 nH 220 nH 220 nH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 66 A 66 A 66 A 66 A 66 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 0.17mOhm 0.17mOhm 0.17mOhm 0.17mOhm 0.17mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 130°C -55°C ~ 130°C -55°C ~ 130°C -55°C ~ 130°C -55°C ~ 130°C
InductanceFrequency-Test 500 kHz 500 kHz 500 kHz 500 kHz 500 kHz