Bellnix Co., Ltd. BLA05-12W06
Numero parte
BLA05-12W06
Produttore
Bellnix Co., Ltd.
Categoria:
DC/DC-Wandler
Imballaggio
7-SMD Module
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.BLA05-12W06.pdf
Descrizione
DC DC CONVERTER +/-12V 1.4W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order BLA05-12W06 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the BLA05-12W06 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BLA05-12W06?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BLA05-12W06.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine BLA05-12W06 BLA05-05S30 BLA05-12S12
Numero parte BLA05-12W06 BLA05-05S30 BLA05-12S12
Produttore Bellnix Co., Ltd. Bellnix Co., Ltd. Bellnix Co., Ltd.
Package/Case 7-SMD Module 7-SMD Module 7-SMD Module
Packaging Bulk Bulk Bulk
Series BLA05 (1.5W) BLA05 (1.5W) BLA05 (1.5W)
ProductStatus Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 2 2 2
Voltage-Input(Min) 3V 3V 3V
Voltage-Input(Max) 9V 9V 9V
Voltage-Output1 12V 12V 12V
Voltage-Output2 -12V -12V -12V
Voltage-Output3 - - -
Voltage-Output4 - - -
Current-Output(Max) 60mA, 60mA 60mA, 60mA 60mA, 60mA
Power(Watts) 1.4 W 1.4 W 1.4 W
Voltage-Isolation 500 V 500 V 500 V
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Efficiency 82% 82% 82%
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.80 L x 0.55 W x 0.38 H (20.3mm x 14.0mm x 9.7mm) 0.80 L x 0.55 W x 0.38 H (20.3mm x 14.0mm x 9.7mm) 0.80 L x 0.55 W x 0.38 H (20.3mm x 14.0mm x 9.7mm)