Sumida America Components Inc. CD105NP-101KC
Numero parte
CD105NP-101KC
Produttore
Sumida America Components Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CD105NP-101KC.pdf
Descrizione
FIXED IND 100UH 970MA 350MOHM SM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CD105NP-101KC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CD105NP-101KC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CD105NP-101KC?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CD105NP-101KC.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine CD105NP-101KC CD105NP-221KC CD105NP-100MC CD105NP-120MC CD105NP-121KC
Numero parte CD105NP-101KC CD105NP-221KC CD105NP-100MC CD105NP-120MC CD105NP-121KC
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CD105 CD105 CD105 CD105 CD105
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 970 mA 970 mA 970 mA 970 mA 970 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 350mOhm Max 350mOhm Max 350mOhm Max 350mOhm Max 350mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 7.64MHz 7.64MHz 7.64MHz 7.64MHz 7.64MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz