Taiyo Yuden CM08RA20
Numero parte
CM08RA20
Produttore
Taiyo Yuden
Categoria:
Gleichtaktdrosseln
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CM08RA20.pdf
Descrizione
CMC 5.5A 2LN 500 OHM TH
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CM08RA20 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CM08RA20 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CM08RA20?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CM08RA20.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as CM08RA20 pin diagram, CM08RA20 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine CM08RA17 CM08RA20 CM08RB01 CM08RB02 CM08RB03
Numero parte CM08RA17 CM08RA20 CM08RB01 CM08RB02 CM08RB03
Produttore Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CM08 CM08 CM08 CM08 CM08
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
FilterType Signal Line Signal Line Signal Line Signal Line Signal Line
NumberofLines 2 2 2 2 2
Impedance@Frequency 500 Ohms @ 200 MHz 500 Ohms @ 200 MHz 500 Ohms @ 200 MHz 500 Ohms @ 200 MHz 500 Ohms @ 200 MHz
Inductance@Frequency - - - - -
CurrentRating(Max) 5.5A 5.5A 5.5A 5.5A 5.5A
DCResistance(DCR)(Max) 20mOhm 20mOhm 20mOhm 20mOhm 20mOhm
VoltageRating-DC 50V 50V 50V 50V 50V
VoltageRating-AC - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C
Ratings - - - - -
ApprovalAgency - - - - -
Features - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.433 L x 0.236 W (11.00mm x 6.00mm) 0.433 L x 0.236 W (11.00mm x 6.00mm) 0.433 L x 0.236 W (11.00mm x 6.00mm) 0.433 L x 0.236 W (11.00mm x 6.00mm) 0.433 L x 0.236 W (11.00mm x 6.00mm)
Height(Max) 0.433 (11.00mm) 0.433 (11.00mm) 0.433 (11.00mm) 0.433 (11.00mm) 0.433 (11.00mm)