Bourns Inc. CM201212-1R0KL
Numero parte
CM201212-1R0KL
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
0805 (2012 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CM201212-1R0KL.pdf
Descrizione
FIXED IND 1UH 120MA 3.82 OHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CM201212-1R0KL on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CM201212-1R0KL price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CM201212-1R0KL?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine CM201212-1R0KL CM201212-10NKL CM201212-15NKL CM201212-18NKL CM201212-22NKL
Numero parte CM201212-1R0KL CM201212-10NKL CM201212-15NKL CM201212-18NKL CM201212-22NKL
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Series CM201212 CM201212 CM201212 CM201212 CM201212
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core Polymer Polymer Polymer Polymer Polymer
Inductance 1 µH 1 µH 1 µH 1 µH 1 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 120 mA 120 mA 120 mA 120 mA 120 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 3.82Ohm Max 3.82Ohm Max 3.82Ohm Max 3.82Ohm Max 3.82Ohm Max
Q@Freq 8 @ 7.96MHz 8 @ 7.96MHz 8 @ 7.96MHz 8 @ 7.96MHz 8 @ 7.96MHz
Frequency-SelfResonant 80MHz 80MHz 80MHz 80MHz 80MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz