TDK-Lambda Americas Inc CN30A110-24
Numero parte
CN30A110-24
Produttore
TDK-Lambda Americas Inc
Categoria:
DC/DC-Wandler
Imballaggio
8-DIP Module, 1/4 Brick
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CN30A110-24.pdf
Descrizione
DC DC CONVERTER 24V 30W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CN30A110-24 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CN30A110-24 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CN30A110-24?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CN30A110-24.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine CN30A110-5 CN30A110-12 CN30A110-15 CN30A110-24
Numero parte CN30A110-5 CN30A110-12 CN30A110-15 CN30A110-24
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CN-A110 (30W) CN-A110 (30W) CN-A110 (30W) CN-A110 (30W)
ProductStatus Active Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 60V 60V 60V 60V
Voltage-Input(Max) 160V 160V 160V 160V
Voltage-Output1 24V 24V 24V 24V
Voltage-Output2 - - - -
Voltage-Output3 - - - -
Voltage-Output4 - - - -
Current-Output(Max) 1.3A 1.3A 1.3A 1.3A
Power(Watts) 30 W 30 W 30 W 30 W
Voltage-Isolation 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Features Remote On/Off Remote On/Off Remote On/Off Remote On/Off
OperatingTemperature -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C
Efficiency 84% 84% 84% 84%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 2.28 L x 1.45 W x 0.50 H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) 2.28 L x 1.45 W x 0.50 H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) 2.28 L x 1.45 W x 0.50 H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) 2.28 L x 1.45 W x 0.50 H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)