TDK-Lambda Americas Inc CN50A110-15
Numero parte
CN50A110-15
Produttore
TDK-Lambda Americas Inc
Categoria:
DC/DC-Wandler
Imballaggio
8-DIP Module, 1/4 Brick
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CN50A110-15.pdf
Descrizione
DC DC CONVERTER 15V 50W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CN50A110-15 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CN50A110-15 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CN50A110-15?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CN50A110-15.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine CN50A110-5 CN50A110-12 CN50A110-15 CN50A110-24
Numero parte CN50A110-5 CN50A110-12 CN50A110-15 CN50A110-24
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CN-A110 (50W) CN-A110 (50W) CN-A110 (50W) CN-A110 (50W)
ProductStatus Active Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 60V 60V 60V 60V
Voltage-Input(Max) 160V 160V 160V 160V
Voltage-Output1 15V 15V 15V 15V
Voltage-Output2 - - - -
Voltage-Output3 - - - -
Voltage-Output4 - - - -
Current-Output(Max) 3.4A 3.4A 3.4A 3.4A
Power(Watts) 50 W 50 W 50 W 50 W
Voltage-Isolation 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Features Remote On/Off Remote On/Off Remote On/Off Remote On/Off
OperatingTemperature -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C
Efficiency 86% 86% 86% 86%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 2.28 L x 1.45 W x 0.50 H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) 2.28 L x 1.45 W x 0.50 H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) 2.28 L x 1.45 W x 0.50 H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) 2.28 L x 1.45 W x 0.50 H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)