TXC CORPORATION CS-156.250MBC-T
Numero parte
CS-156.250MBC-T
Produttore
TXC CORPORATION
Categoria:
Oszillatoren
Imballaggio
6-SMD, No Lead
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CS-156.250MBC-T.pdf
Descrizione
XTAL OSC SO 156.2500MHZ LVPECL
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order CS-156.250MBC-T on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CS-156.250MBC-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CS-156.250MBC-T?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine CS-78.125MBC-T CS-106.250MBC-T CS-156.250MBC-T CS-212.500MBC-T CS-312.500MBC-T
Numero parte CS-78.125MBC-T CS-106.250MBC-T CS-156.250MBC-T CS-212.500MBC-T CS-312.500MBC-T
Produttore TXC CORPORATION TXC CORPORATION TXC CORPORATION TXC CORPORATION TXC CORPORATION
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CS CS CS CS CS
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type SO (SAW) SO (SAW) SO (SAW) SO (SAW) SO (SAW)
Frequency 156.25 MHz 156.25 MHz 156.25 MHz 156.25 MHz 156.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±100ppm ±100ppm ±100ppm ±100ppm ±100ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 80mA 80mA 80mA 80mA 80mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)