Laird Thermal Systems, Inc. DA-024-12-02-00-00
Numero parte
DA-024-12-02-00-00
Produttore
Laird Thermal Systems, Inc.
Categoria:
Wärmetechnik – Thermoelektrik, Peltier-Baugruppen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.DA-024-12-02-00-00.pdf
Descrizione
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 24W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order DA-024-12-02-00-00 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the DA-024-12-02-00-00 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DA-024-12-02-00-00?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Box Box Box Box Box
Series PowerCool PowerCool PowerCool PowerCool PowerCool
ProductStatus Active Active Active Active Active
HeatTransferType Direct to Air Direct to Air Direct to Air Direct to Air Direct to Air
Power-Cooling 24 W 24 W 24 W 24 W 24 W
Current 2.4 A 2.4 A 2.4 A 2.4 A 2.4 A
Voltage 12 V 12 V 12 V 12 V 12 V
FanLocation Warm Side Warm Side Warm Side Warm Side Warm Side
Power-Input 29 W 29 W 29 W 29 W 29 W
OperatingTemperature -10°C ~ 48°C -10°C ~ 48°C -10°C ~ 48°C -10°C ~ 48°C -10°C ~ 48°C