Hirose Electric Co Ltd DF13-5S-1.25C
Numero parte
DF13-5S-1.25C
Produttore
Hirose Electric Co Ltd
Categoria:
Rechteck-Steckverbinder – Gehäuse
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.DF13-5S-1.25C.pdf
Descrizione
CONN RCPT HSG 5POS 1.25MM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order DF13-5S-1.25C on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the DF13-5S-1.25C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DF13-5S-1.25C?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DF13-5S-1.25C.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine DF13-10DS-1.25C DF13-40DS-1.25C DF13-3S-1.25C DF13-5S-1.25C DF13-6S-1.25C
Numero parte DF13-10DS-1.25C DF13-40DS-1.25C DF13-3S-1.25C DF13-5S-1.25C DF13-6S-1.25C
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series DF13 DF13 DF13 DF13 DF13
ProductStatus Active Active Active Active Active
ConnectorType Receptacle Receptacle Receptacle Receptacle Receptacle
ContactType Female Socket Female Socket Female Socket Female Socket Female Socket
NumberofPositions 5 5 5 5 5
Pitch 0.049 (1.25mm) 0.049 (1.25mm) 0.049 (1.25mm) 0.049 (1.25mm) 0.049 (1.25mm)