Ecliptek EA3250FA18-25.000M TR
Numero parte
EA3250FA18-25.000M TR
Produttore
Ecliptek
Categoria:
Quarze
Imballaggio
4-SMD, No Lead
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.EA3250FA18-25.000M TR.pdf
Descrizione
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order EA3250FA18-25.000M TR on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the EA3250FA18-25.000M TR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of EA3250FA18-25.000M TR?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Ecliptek Ecliptek Ecliptek Ecliptek Ecliptek
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Series EA3250 EA3250 EA3250 EA3250 EA3250
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal
Frequency 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
FrequencyTolerance ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm
LoadCapacitance 18pF 18pF 18pF 18pF 18pF
ESR(EquivalentSeriesResistance) 40 Ohms 40 Ohms 40 Ohms 40 Ohms 40 Ohms
OperatingMode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)