Panasonic Electronic Components ELC-08D102E
Numero parte
ELC-08D102E
Produttore
Panasonic Electronic Components
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Radial, Vertical Cylinder
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ELC-08D102E.pdf
Descrizione
FIXED IND 1MH 290MA 1.3 OHM TH
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order ELC-08D102E on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the ELC-08D102E price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ELC-08D102E?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ELC-08D102E.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine ELC-08D100E ELC-08D101E ELC-08D102E ELC-08D151E ELC-08D220E
Numero parte ELC-08D100E ELC-08D101E ELC-08D102E ELC-08D151E ELC-08D220E
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 08D 08D 08D 08D 08D
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 1 mH 1 mH 1 mH 1 mH 1 mH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 290 mA 290 mA 290 mA 290 mA 290 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 1.3Ohm 1.3Ohm 1.3Ohm 1.3Ohm 1.3Ohm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature - - - - -
InductanceFrequency-Test 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz