NMB Technologies Corporation F225A5-092-D0520
Numero parte
F225A5-092-D0520
Produttore
NMB Technologies Corporation
Categoria:
Bürstenlose DC-Lüfter (BLDC)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.F225A5-092-D0520.pdf
Descrizione
FAN IMP MTRZD 225X99MM 24VDC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order F225A5-092-D0520 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the F225A5-092-D0520 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of F225A5-092-D0520?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine F225A2-092-D0730 F225A4-092-D0530 F225A3-092-D0720 F225A5-092-D0520
Numero parte F225A2-092-D0730 F225A4-092-D0530 F225A3-092-D0720 F225A5-092-D0520
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk
Series F225 F225 F225 F225
ProductStatus Active Active Active Active
Voltage-Rated 24VDC 24VDC 24VDC 24VDC
Size/Dimension Round - 225mm Dia Round - 225mm Dia Round - 225mm Dia Round - 225mm Dia
Width 99.00mm 99.00mm 99.00mm 99.00mm
StaticPressure 2.305 in H2O (574.2 Pa) 2.305 in H2O (574.2 Pa) 2.305 in H2O (574.2 Pa) 2.305 in H2O (574.2 Pa)
BearingType Ball Ball Ball Ball
FanType Motorized Impellers Motorized Impellers Motorized Impellers Motorized Impellers
Noise 74.0dB(A) 74.0dB(A) 74.0dB(A) 74.0dB(A)
Power(Watts) 93.6 W 93.6 W 93.6 W 93.6 W