FSP Technology Inc. FSP090M-RAA
Numero parte
FSP090M-RAA
Produttore
FSP Technology Inc.
Categoria:
AC-DC-Tisch- und Wandadapter
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.FSP090M-RAA.pdf
Descrizione
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order FSP090M-RAA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the FSP090M-RAA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FSP090M-RAA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FSP090M-RAA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine FSP090M-RHA FSP090M-RGA FSP090M-RAA FSP090M-RBA
Numero parte FSP090M-RHA FSP090M-RGA FSP090M-RAA FSP090M-RBA
Produttore FSP Technology Inc. FSP Technology Inc. FSP Technology Inc. FSP Technology Inc.
Packaging Box Box Box Box
Series FSP090M (90W) FSP090M (90W) FSP090M (90W) FSP090M (90W)
ProductStatus Active Active Active Active
RegionUtilized International International International International
Form Desktop (Class I) Desktop (Class I) Desktop (Class I) Desktop (Class I)
Voltage-Input 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC
Voltage-Output 24V 24V 24V 24V
Current-Output(Max) 3.75A 3.75A 3.75A 3.75A
Power(Watts) 90 W 90 W 90 W 90 W
NoLoadPowerConsumption 210mW (Max) 210mW (Max) 210mW (Max) 210mW (Max)
Polarization - - - -
Applications Medical Medical Medical Medical
Efficiency Level VI Level VI Level VI Level VI
OperatingTemperature 0°C ~ 40°C 0°C ~ 40°C 0°C ~ 40°C 0°C ~ 40°C
OutputConnector Power DIN, 4 Pin Power DIN, 4 Pin Power DIN, 4 Pin Power DIN, 4 Pin
CordLength 59 (1.50m) 59 (1.50m) 59 (1.50m) 59 (1.50m)
InputConnector IEC 320-C14 IEC 320-C14 IEC 320-C14 IEC 320-C14
Features - - - -
Size/Dimension 5.71 L x 2.77 W x 1.12 H (145.0mm x 70.2mm x 28.4mm) 5.71 L x 2.77 W x 1.12 H (145.0mm x 70.2mm x 28.4mm) 5.71 L x 2.77 W x 1.12 H (145.0mm x 70.2mm x 28.4mm) 5.71 L x 2.77 W x 1.12 H (145.0mm x 70.2mm x 28.4mm)